Úspechy školy v školskom roku 2009–2010
Obvodové súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval/a |
2. miesto |
Pripravoval/a |
3. miesto /čestné uznanie, ocenené práce |
Pripravoval/a |
Talenty 2010 |
Peter Gáč, IV. A |
p. J. Kolesárová |
|
|
H. Kocáková, I. B |
p. D. Kolesárová |
Hviezdoslavov Kubín |
|
|
S. Kužmová, VIII. B |
p. M. Michálková |
Čestné uznanie: N. Krúdyová,III. A |
p. J. Kolesárová |
A. Sidorová, IV. B |
p. V. Kobielská |
|||||
Európa v škole |
L. Pánči, VIII. A |
p. M. Chovancová |
|
|
S. Servová, VII. B |
p. D. Gálová |
H. Bendiková, IX. D |
p. L. Világiová |
|
|
M. Milá, IX. D |
p. L. Világiová |
|
Pytagoriáda |
T. Halgaš,V. B |
p. H. Kajlová |
T. Sabo,VII. C |
p. F. Minarčik |
|
|
M. Novikmec, IV. B
|
p. V. Kobielská |
Š. Sipský, III. A |
p. J. Kolesárová |
Š. Hrun, III. A |
p. J. Kolesárová |
|
D. Krišta, III. B |
p. D. Hrehová |
|
|
|||
R. Senderák, IV. D |
p. D. Melová |
|||||
Dejepisná olympiáda |
|
|
kategória D: V. Kobielská, VIII. C |
p. D. Gálová |
|
|
kategória C: J.Švarný, IX. C |
p. D. Gálová |
|||||
Olympiáda NEJ
|
Š. Miňo, VIII. A
|
p. Ľ. Caklová |
|
|
V. Bartko, VII. C |
p. Ľ. Caklová |
Olympiáda ANJ
|
M. Kurovský, VII. C
|
p. H. Demčáková |
|
|
Dominik Kovalik, IX. C
|
p. H. Demčáková |
Olympiáda matematická
|
M. Matta, IX. D |
p. L. Világiová |
|
|
|
|
Olympiáda chemická |
|
|
M. Matta, IX. D |
p. V. Tarabčáková |
P. Tomáš,IX.D |
p. V. Tarabčáková |
Basic – literárno-výtvarná súťaž |
A. Kovaľová, IV. C |
p. M. Lozanová |
|
|
|
|
|
D. Demčáková, IV. B |
p. V. Kobielská |
|
|
|
|
Biblická olympiáda GK |
I. kategória: M. Zajac II. A, M. Maťašová II. A, V. Babinčáková II. B |
p. M. Turčaniková |
|
|
|
|
II. kategória: M. Súcka VIII. B, M. Karafa VI. A, N. Bučko VI. B |
p. M. Turčaniková |
|
|
|
|
|
Biblická olympiáda RK |
II. kategória: M. Polák, IX. A M. Petríková,IX. C M. Súcka , VIII. B |
p. A. Mydlová |
|
|
|
|
Slávik Slovenska
|
|
|
K. Vaňová, VII.C |
p. P. Šofranko |
|
|
Rozprávka 2009
|
S. Tomášová, VII. A |
p. D. Gálová |
|
|
|
|
Rozprávka 2009 |
D. Bírošová |
p. D. Gálová |
||||
Basketbal |
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
||
Volejbal |
Družstvo dievčat |
p. F. Minarčik |
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
Mladý záchranár |
|
|
|
|
|
|
Malý futbal – mladší žiaci |
|
|
|
|
Družstvo mladších žiakov |
p. J. Ťasko |
Atletika –štafeta 4x60m |
|
|
Družstvo - chlapci |
p. Š. Cibere, p. F. Minarčik ml. |
|
|
Družstvo - dievčatá |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
|||||
Atletika-skok do diaľky |
S. Soták, IX. B |
p. Š. Cibere, p. F. Minarčik ml. |
K. Čorbová, VII. C |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
|
|
Atletika - beh na 60 m |
|
|
|
|
K. Čorbová, VII. C |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
Atletika – beh na 300 m |
|
|
T. Hreha, VIII. C |
p. Š. Cibere, p. F. Minarčik ml. |
|
|
A. Kopcová, IX. B |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
|||||
Atletika – beh na 800 m |
A. Tomášová, VI. C |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
V. Maťašová, IX. B |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
||
Atletika – beh na 1000 m |
|
|
R. Zálepa, IX.C |
p. Š. Cibere, p. F. Minarčik ml. |
|
|
Atletika |
|
|
Družstvo - dievčatá |
p. P. Kocák, p. V. Ťasková |
Družstvo - chlapci |
p. Š. Cibere, p. F. Minarčik ml. |
Krajské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval/a |
2. miesto |
Pripravoval/a |
3. miesto |
Pripravoval/a |
4. miesto/ Pripravoval/a |
|
|
Olympiáda ANJ
|
M. Kurovský, VII. C
|
p. H.Demčáková |
|
|
|
|
M. Matta, IX. D, pripr. p. L. Világiová |
|
|
Šaffova ostroha – súťaž ľudových tancov |
S. Metyľová P. Kotuľák, VIII. C
|
p. P. Kocák |
A. Tomášová, VI. C P. Kotuľák, VIII. C |
p. P. Kocák |
|
|
|
|
|
Biblická olympiáda |
ENV: D. Demková,VIII.C
|
p. P. Soták
|
II. kategória: M. Súcka VIII. B, M. Karafa VI. A, N. Bučko VI. B
|
p. M. Turčaniková
|
|
|
II. kategória: M. Polák, IX. A M. Petríková,IX. C M. Súcka , VIII. B Pripr.: p. A. Mydlová |
|
|
II. II.kat. A. Sotáková, VI. D D. Štofanová, V. B I.kat. S. Tarčinská, III. C Pripr.: p. P. Soták
|
|||||||||
|
Celoslovenské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto |
Pripravoval |
Čestné uznanie |
Pripravoval/a |
Prečo mám rád slovenčinu |
|
|
|
|
|
M. Krištanová, IV. D |
p. D. Melová |
|
Olympiáda ANJ
|
|
|
Milan Kurovský, VII. C
|
p. H.Demčáková |
|
|
|
|
Európa v škole |
S. Serovová, VII. B |
p. D. Gálová |
|
M. Milá, IX. D |
p. L. Világiová |
|||
Moderná škola |
O. Demčáková, II. A |
p. H. Borošová |
|