Úspechy školy v školskom roku 2010 –2011
Obvodové súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto/čestné uznanie, ocenené práce |
Pripravoval |
Štúrov Zvolen |
|
|
S. Kužmová, IX. B |
Mgr. M. Michálková |
|
|
J. Muchaničová, VI. C |
Mgr. M. Michálková |
|||||
Šaliansky Maťko 2011 |
|
|
M. Maťašová, III. A |
Mgr. H. Borošová |
|
|
Talenty 2011 |
I. kategória: H. Kocáková, II. B |
Mgr. D. Kolesárová
|
|
|
|
|
Cena poroty.
S. Metyľová, M. Marcinčinová, VI. B
|
PaedDr. J. Kolesárová
|
|||||
II. kategória: K. Vaňová, VIII. C
|
Mgr. P. Šofranko |
|
|
|
|
|
Hviezdoslavov Kubín |
|
|
D. Krišta, IV. B |
Mgr. D. Hrehová |
S. Kužmová, IX. B |
Mgr. M. Michálková |
Európa v škole |
|
|
E. Šimková, IV. A
|
PaedDr. J. Kolesárová
|
|
|
|
|
M. Zajac, III. A |
Mgr. H. Borošová |
|
|
|
Pytagoriáda |
T. Škoviera, III. D |
D. Rožeková |
T. Sabo, VIII. C |
Mgr. A. Koman |
M. Novikmec, V. B |
Mgr. A. Koman |
Š. Sipský, IV. A |
PaedDr. J. Kolesárová |
J. Hudacký, VI. C |
Mgr. M. Bednár |
|||
R. Senderák, V. A |
Mgr. H. Kajlová |
|||||
Olympiáda nemeckého jazyka
|
R. Bartko, VIII. A |
Mgr. Ľ. Caklová |
|
|
K. Vysoká, V. A |
Mgr. Ľ. Caklová |
Olympiáda anglického jazyka |
M. Kurovský, VIII. C
|
Mgr. H. Demčáková |
|
|
J. Macko, VII. D
|
Mgr. Z. Mičejová |
Olympiáda matematická
|
R. Lališová, IX. B |
Mgr. T. Džuppová |
M. Novikmec, V. B |
Mgr. A. Koman |
|
|
Olympiáda geografická
|
|
|
|
|
T. Kovaľová, V. D
|
Mgr. A. Sabolová |
J. Hudacký, VI. C
|
Mgr. D. Babiaková |
|||||
Olympiáda technická |
|
|
|
|
J. Macko, VII. D |
PaedDr. M. Hermanovský |
Olympiáda fyzikálna |
|
|
|
|
L. Pánči, IX.A |
PaedDr. M. Hermanovský |
Olympiáda biologická |
|
|
|
|
K. Košalková, VI. C |
Mgr. E. Krúdyová |
Biblická olympiáda |
I. kategória: M. Súcka, IX. B, M. Karafa, VII. A, N. Bučko, VII. B |
Mgr. M. Turčaniková |
|
|
Kategória A: A. Hatalová, II.A, E. Rozkošová I. C |
Mgr. M. Turčaniková |
II. kategória: Z. Gdovcová, V. C, M. Polák, V. A, M. Súcka, IX. B |
Mgr. A. Mydlová |
Kategória B: K. Hardoňová, IV. A, I. Kľučárová, IV. A, M. Maťašová, III. A |
||||
Slávik Slovenska
|
|
|
|
|
H. Kocáková, II. B |
Mgr. D. Kolesárová |
Slávici z lavice |
P. Gáč, V. D |
Mgr. P. Šofranko |
|
|
Z. Dobranská, VIII. D |
Mgr. P. Šofranko |
Rozprávka 2010
|
Barbora Hudáková, V. A
|
Mgr. V. Kobielská |
Kristína Medvecová, V. B
|
Mgr. V. Kobielská |
Lenka Čakurdová, IV. A |
PaedDr. J. Kolesárová |
Tvorivé choreografie – ľudové súbory |
Zlaté pásmo - tanečno-spevácka zložka DFS Cifroško – žiaci 1.-4. roč. |
PaedDr. J. Kolesárová |
|
|
|
|
Čarovná farbička |
|
|
M. Gavalová, I. A |
Mgr. V. Andrejčáková |
|
|
Hlinená krása |
|
|
A. Molčanová, IV. B |
Mgr. D. Hrehová |
|
|
Detský výtvarný Vranov 2011 |
|
|
E. Mičejová, IV. A |
PaedDr. J. Kolesárová |
|
|
M. Perejdová, IX. B |
Mgr. F. Minarčik
|
|||||
Cezpoľný beh |
Družstvo dievčat: Veronika Maťašová IX. B Kristína Vaňová VIII. C Petra Demčáková IX. C |
Mgr. P. Kocák p. V. Ťasková |
|
|
|
|
Basketbal |
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
Družstvo dievčat |
p. V. Ťasková |
Mladý záchranár CO |
|
|
|
|
Družstvo žiakov II. stupňa Durová M., IX. A Geci Borov M., IX. A Balberčák V., IX. B Pirogová V., IX. B |
Mgr. I. Imrichová |
Malý futbal – mladší žiaci
|
|
|
|
|
|
|
Atletika |
Družstvo dievčat |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
Družstvo chlapcov |
Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Atletika –štafeta 4x60m |
Družstvo dievčat |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
Družstvo chlapcov |
Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Atletika-300 m beh |
V. Maťašová, IX. B |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
Atletika-skok do diaľky |
S. Kmec, VIII. B |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
K. Šinaj, IX. C |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
D. Tatárová, VIII. A |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|||||
Atletika-skok do výšky |
V. Maťašová, IX. B |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
A.Sokolovská, VIII. B |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
Atletika-vrh guľou |
|
|
|
|
K. Vaňová, VIII. C |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
|
|
|
Atletika - beh na 60 m
|
D. Tatárová, VIII. A |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
K. Čorbová, VIII. C |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák
|
T. Hreha, IX. C |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|||||
Atletika – beh na 300 m |
|
|
|
|
K. Vaňová, VIII. C |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
Atletika – beh na 800 m
|
|
|
B. Babiaková, VIII. C |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
Atletika – beh na 1000 m
|
|
|
Š. Florko, IX. C |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Atletika- hod kriketovou loptičkou |
M. Semačová |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
Krajské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto |
Pripravoval |
4. miesto/ pripravoval |
Olympiáda AJ
|
|
|
M. Kurovský, VIII. C
|
Mgr. H. Demčáková |
|
|
|
Súťaž v ľudovom tanci - sólisti |
kategória A2 – S. Metyľová – D. Švárny |
Mgr. P. Kocák |
kategŕia G A. Tomášová - P. Kotuľák |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|
Tvorivé choreografie – ľudové súbory |
Zlaté pásmo - tanečno-spevácka zložka DFS Cifroško – žiaci 1.-4. roč. |
PaedDr. J. Kolesárová |
|
|
|
|
|
Biblická olympiáda |
Z. Gdovcová, V. C, M. Polák, V. A, M. Súcka, IX. B |
Mgr. A. Mydlová |
|
|
M. Súcka, IX. B, E. Zorvanová, V. A N. Bučko, VII. B |
Mgr. M. Turčaniková |
|
Slávice z lavice |
P. Gáč, V. D |
Mgr. P. Šofranko |
|
|
|
|
|
Atletika |
|
|
Družstvo dievčat |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
Atletika-skok do výšky |
|
|
V. Maťašová, IX. B |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
Atletika- hod kriketovou loptičkou |
|
|
M. Semačová |
p. V. Ťasková, Mgr. P. Kocák |
|
|
|
Midimax - volejbal |
|
|
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
|
Celoslovenské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto/ Čestné uznanie |
Pripr. |
6.miesto/pripr. |
Prečo mám rád slovenčinu |
|
|
|
|
J. Lacko, III. C |
Mgr. M. Lozanová |
|
Šaffova ostroha |
kategória A2 – S. Metyľová – D. Švárny |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
|
kategŕia G A. Tomášová - P. Kotuľák |
|||||||
Midimax - volejbal |
|
|
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
|
Medzinárodné súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto |
Pripravoval/a |
Prešporský pohár |
|
|
|
|
TS Varanovia - Duo - juniorky A. Kostelniková, VII. A P. Urbanová, VII. C |
p. M. Holpová |