Úspechy školy v školskom roku 2011 –2012
Obvodové súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto/čestné uznanie, ocenené práce |
Pripravoval |
Štúrov Zvolen |
|
|
N. Kyselová, IX. D |
Mgr. M. Michálková |
B. Muchaničová, V. B |
Mgr. M. Michálková |
Šaliansky Maťko 2012 |
|
|
S. Fiedorová, III. A |
Mgr. H. Bendiková |
K. Vysoká, VI. A |
Mgr. D. Babiaková |
M. Maťašová, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
|||||
Talenty 2012 |
H. Kocáková, III. B, DFS Cifroško |
Mgr. D.Kolesárová |
|
|
M. Maťašová, IV. A |
Mgr. D. Kolesárová |
P. Gáč, VI. D |
Mgr. P. Šofranko |
|||||
dievčenská spevácka skupina, DFS Cifroško |
PaedDr. J. Kolesárová |
|||||
Európa v škole |
|
|
M. Kaňuch, IV. A |
Mgr. H. Borošová
|
|
|
Hviezdoslavov Kubín |
|
|
|
|
M. Maťašová, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
Pytagoriáda |
|
|
A. Oravcová, III. D |
Mgr. D. Kolesárová |
K. Škovierová, III. C |
Mgr. M. Lukčiková |
|
|
D. Krišta, V. A |
Mgr. H. Kajlová |
T. Škoviera, IV. D |
Mgr. I. Imrichová |
|
Š. Sipský, V. C |
Mgr. T. Džuppová |
|||||
Olympiáda nemeckého jazyka
|
V. Bartko, IX. A |
Mgr. Ľ. Caklová |
K. Vysoká, VI. A |
Mgr. Ľ. Caklová |
|
|
Olympiáda anglického jazyka |
M. Kurovský, IX. C |
Mgr. H. Demčáková |
J. Hudacký, VII. C |
Mgr. V. Drobňáková |
|
|
Olympiáda matematická
|
|
|
|
|
T. Sabo, IX. C |
Mgr. A. Koman |
Olympiáda biologická |
K. Košalková, VII. C |
Mgr. E. Krúdyová |
|
|
|
|
Olympiáda geografická
|
|
|
D. Krišta, V. A |
Mgr. D. Babiaková |
|
|
Olympiáda technická |
Kategória B Š. Senderák, VII. C |
PaedDr. M. Hermanovský |
|
|
Kategória B P. Kožeják, VII. C |
PaedDr. M. Hermanovský
|
Kategória A T. Sabo, IX. C J. Macko, VIII. D |
||||||
Olympiáda fyzikálna |
|
|
|
|
F. Majirský, VIII. A |
PaedDr. M. Hermanovský
|
Olympiáda chemická |
|
|
|
|
T. Sabo, IX. C |
Mgr. M. Vojtková |
Biblická olympiáda
|
A kategória E. Rozkošová, II. C, K. Čandiková, II. B, A. Maťašová, I. A |
Mgr. M. Turčaniková |
B kategória T. Gavaľová, IV. B, V. Babinčáková, IV. B, M. Zajac, IV. A
|
Mgr. M. Turčaniková |
I. kategória N. Bučko, VIII. B, E. Zorvanová, VI. A, M. Ilečková, VI. A
|
Mgr. M. Turčaniková |
Vesmír očami detí |
M. Zajac, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
|
|
|
|
V. Babinčáková, IV. B |
Mgr. M. Čuchranová |
|
|
|
|
|
V. Miltáková, IV. D
|
Mgr. I. Imrichová |
|
|
|
|
|
Slávik Slovenska
|
|
|
H. Kocáková, III. B |
Mgr. D. Kolesárová |
M. Marcinčinovej, VII. B |
Mgr. P. Šorfranko |
P. Gáč, VII. D |
Mgr. P. Šorfranko |
|||||
Slávici z lavice |
P. Gáč, VI. D |
Mgr. P. Šofranko |
|
|
M. Maťašová, IV. A |
Mgr. D. Kolesárová |
K. Vaňová |
||||||
Rozprávka 2011
|
A. Krankotová, II. C |
Mgr. M. Lukčiková |
S. Kačureková, IX. B |
Mgr. D. Gálová |
L. Čakurdová, V.A |
PaedDr. J. Kolesárová |
V. Čarabová, IV.A |
Mgr. H. Borošová |
|||||
Ocenenie za pekný ilustrátorský prístup k téme: D. Kacvinský, K. Bačová, IV.A |
Mgr. H. Borošová |
|||||
A. Pajdiaková, IV.C |
Mgr. M. Lozanová |
|||||
Tvorivé choreografie – ľudové súbory |
|
|
|
|
|
|
Čarovná farbička |
M. Zajac, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
S, Senderák, I. A |
PaedDr. J. Kolesárová |
S. Krištan, V. A |
Mgr. M. Vojtková |
Hlinená krása |
|
|
|
|
V. Arendášová, IV.A |
Mgr. H. Borošová |
R. Doliničová, VII.B |
Mgr. M. uTrcovská |
|||||
Detský výtvarný Vranov 2012 |
|
|
|
|
|
|
Zempľin špiva 2011 |
cena Prešovského samosprávneho kraja: H. Kocáková, III. B |
Mgr. D. Kolesárová |
|
|
|
|
Cezpoľný beh |
|
|
|
|
Družstvo dievčat: B.Babiaková, IX.C D.Tatárová, IX.A A. Sokolovská, IX.B |
Mgr. P. Kocák |
Basketbal |
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Družstvo dievčat |
Mgr. P. Kocák, |
Volejbal |
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
|
|
Družstvo dievčat |
Mgr. P. Kocák, |
|||||
Vybíjaná |
|
|
Družstvo dievčat |
Mgr. M. Krišandová |
|
|
Malý futbal – starší žiaci
|
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere |
|
|
Atletika |
Družstvo dievčat |
Mgr. M. Krišandová, Mgr. P. Kocák |
Družstvo chlapcov |
Mgr. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Atletika –štafeta 4x60m |
Družstvo dievčat |
Mgr. P. Kocák |
Družstvo chlapcov |
Mgr. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
Atletika-300 m beh |
|
|
|
|
Marek Dobranský, IX.C |
Mgr. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
Atletika-skok do diaľky |
Daniela Tatárová, IX.A |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
Samuel Kmec, IX.B |
Mgr. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|||||
Atletika-skok do výšky |
|
|
|
|
Barbora Miltáková, VII.C |
Mgr. P. Kocák |
Marek Dobranský, IX.C |
Mgr. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|||||
Atletika-vrh guľou |
|
|
Kristína Vaňová, IX. C |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
|
|
|
||
Atletika - beh na 60 m
|
|
|
|
|
Daniela Tatárová, IX.A |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|||||
Atletika – beh na 300 m |
|
|
|
|
|
|
Atletika – beh na 800 m
|
|
|
|
|
Bianka Babiaková, IX.C |
Mgr. P. Kocák |
Atletika – beh na 1000 m
|
|
|
|
|
|
|
Atletika- hod kriketovou loptičkou |
|
|
|
|
Kristína Vaňová, IX. C |
Mgr. P. Kocák |
Krajské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto |
Pripravoval |
4. miesto/ pripravoval |
Olympiáda ANJ
|
M. Kurovský, IX. C |
Mgr. H. Demčáková |
|
|
|
|
|
Olympiáda technická |
|
|
|
|
Kategória B Š. Senderák, VII. C |
PaedDr. M. Hermanovský |
|
|
|
|
TS Varanovia – najstaršia skupina |
p. M. Holpová |
|
|
|
Súťaž – detský hudobný folklór |
Zlaté pásmo – DFS Cifroško, spevácka skupina |
PaedDr. J. Kolesárová |
Strieborné pásmo – H. Kocáková, DFS Cifroško |
Mgr. D. Kolesárová |
|
|
|
Basketbal |
|
|
Družstvo chlapcov |
p. Š. Cibere, Mgr. F. Minarčik |
|
|
|
Biblická olympiáda |
|
|
|
|
D. Krišta, V. A |
Mgr. P. Soták |
|
Slávici z lavice |
|
|
|
|
|
|
|
Atletika |
|
|
|
|
|
|
|
Atletika-skok do výšky |
|
|
|
|
|
|
|
Atletika- hod kriketovou loptičkou |
|
|
|
|
|
|
|
Midimax - volejbal |
Družstvo dievčat |
Mgr. F. Minarčik |
|
|
|
|
|
Celoslovenské súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravoval |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto/ Čestné uznanie |
Pripr. |
6.miesto/pripr. |
Prečo mám rád slovenčinu |
|
|
|
|
I. kategória M. Maťašová, IV. A |
Mgr. H. Borošová
|
|
II. kategória D. Štofanová, VII. B |
Mgr. D. Gálová
|
||||||
Šaffova ostroha |
D. Švarný, DFS Cifroško |
Mgr. P. Kocák |
|
|
|
|
|
Midimax - volejbal |
|
|
|
|
|
|
|
Medzinárodné súťaže
Názov súťaže |
1. miesto |
Pripravovala |
2. miesto |
Pripravoval |
3. miesto |
Pripravoval/a |
Kolstolničákov ornament |
O. Demčáková, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
V.Arendášová, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
M. Maťašová, IV. A |
Mgr. H. Borošová |
B.Drobňáková, VIII. C |
Mgr. M. Turcovská
|
|||||
Sabinovská palička |
|
|
TS Varanovia- najstaršia skupina |
p. M. Holpová |
|
|