dec
18

Zvianočnieva sa

zvsa mini„Vianoce budú a bodka.“
Vianočným príhovorom z rozhlasu otvorila dnešný deň pani katechétka Vargovčáková, ktorá pripomenula posolstvo blížiacich sa Vianoc.
Zázračné Vianoce, stromček sa ligoce... Dnes sa svetielka šťastia rozžiarili nielen na stromčeku, ale aj v očkách našich prváčikov. Spoločnou besiedkou vo svojich triedach si s p. učiteľkami pripomenuli blížiace sa Vianoce. Vianočne naladení aj oblečení sa potešili tancom, spevom, koledami, vinšmi. Najväčším prekvapením a zároveň aj odmenou bol pre nich vianočný punč, ktorý im veľmi chutil. Na záver sa navzájom obdarili milými darčekmi, ktoré si sami vyrobili.
Zázračné Vianoce, stromček sa ligoce.....prajeme všetkým šťastné a veselé Vianoce!

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11