jan
27

Súťaživí matematici

SPŠE PrešovTo, že máme v našej škole mnoho šikovných žiakov je už známe. A to, že spolu vedia spolupracovať aj v rámci rôznych tried dokázali v matematickej súťaži Elektromatik, ktorú organizuje SPŠE Prešov. Zapojili sa do nej šikovní matematici z našej školy pod vedením p. uč. Mgr. Boroša. Tím ZSDVOJKAVT, zložený z chlapcov Igora Višňovského z 9. C, Jakuba Mehaja z 9. C, Richarda Vasilka zo 7. B a Jakuba Adama zo 7. A, to potvrdil priebežným šiestym miestom.
Zatiaľ prebehli online 2 domáce kolá. 18. februára by sa malo uskutočniť školské kolo, v prípade, keď sa bude vyučovať prezenčne. Ak to situácia neumožní, budeme čakať na ďalšie pokyny, ktoré nám poskytne SPŠE. Tešíme sa zatiaľ s riešiteľmi a želáme ešte veľa dobrých matematických nápadov a úspechov aj v poslednom kole...
Priebežne ich úspechy môžeme sledovať tu na tomto odkaze...