jún
13

Urob dobrý skutok, podeľ sa!

P3Vážení rodičia, milí žiaci,
pracovníci komunitného centra Soľ nás požiadali o pomoc pri zorganizovaní zbierky použitých zachovalých školských pomôcok. Do budúceho školského roka iste nakúpite nové pomôcky a niektoré použité, ešte zachovalé, Vám ležia nepovšimnuté v skrinke alebo v zásuvkách. S týmito pomôckami by ste sa mohli podeliť a urobiť tak dobrý skutok. Určite by ste z toho mali dobrý pocit a urobili by ste radosť deťom, ktoré to isto ocenia.
Zbierka sa uskutoční v priebehu mesiaca jún. Triedne učiteľky a učitelia postupne zozbierajú a na konci mesiaca odovzdajú perá, farbičky, peračníky, zošity, obaly, farby, vrecúška, školské tašky... skrátka čokoľvek, čo už nebudete používať a čo je v zachovalom stave. Na konci júna tieto pomôcky odovzdáme Komunitnému centru Soľ.
Veríme, že akcia „Urob dobrý skutok, podeľ sa“ nezostane nepovšimnutá a že sa nám spoločne podarí prispieť k veľkej radosti iných detí. Za všetky tieto deti vopred ĎAKUJEME.