jún
29

EXPERT geniality show

logo expertEXPERT je celoslovenská vedomostná súťaž pre žiakov 2. stupňa základných škôl a stredné školy. Svojimi úlohami sa podobá súťaži Všedkovedko, ktorú naši prvostupniari už dobre poznajú. Niekoľkokrát odkladaná súťaž sa nakoniec uskutočnila 14.5.2021. Zúčastnilo sa jej 10 odvážnych piatakov, ktorí mali chuť zmerať si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Popasovali sa s dvomi súťažnými témami: Ako funguje svet a Päť jazykov kultúry. Balík s odmenami dorazil až predposledný deň školského roka, takže všetci súťažiaci si odnášali spolu s vysvedčeniami aj ceny a diplomy. Tí, ktorí sa umiestnili v prvej štvrtine rebríčka, získali diplom Expert:
Monika Juhasová – V.C – sa stala Expertom v obidvoch témach
Noemi Mitriková – V.A - Expert Päť jazykov kultúry
Matúš Novikmec – V.A - Expert Päť jazykov kultúry
Srdečne blahoželáme!

  • 01
  • 02
  • 03