nov
27

Celoslovenské kolo súťaže Jesenný WocaBee šampionát

wocabee miniPočas súťažného týždňa 24.-27.11.2020 sa skupina žiakov 7.B zúčastnila celoslovesného kola v učení sa slovíčok, súťaže Jesenný WocaBee šampionát. Nahrala v priemere na žiaka denne 6210 WocaPoints (bodov) a tým získala 4.miesto v celoslovenskom kole. Medzi top 50 žiakmi Slovenska sú aj naši žiaci: Boris Lešňanský, ktorý sa umienstnil na krásnom 12. mieste, Adrián Lešňanský, ktorý sa umiestnil na 13. mieste a Matej Lešňanský, ktorý sa umiestnil na 14. mieste. Všetci nahrali viac ako 53000 bodov počas súťažného týždňa.
Celej skupine ďakujeme za krásnu a usilovnú reprezentáciu školy počas súťaže, za spoluprácu a spolupatričnosť, ktorou si vybojovali postup až do celoslovenského kola.

Reprezentantom Slovenska držíme palce.

 

Info o súťaži: www.wocabee.app/sutaz
Info o aplikácii WocaBee: www.wocabee.app

  • thumbnail_obr 2
  • ziaci