sep

Imatrikulácia v ŠKD

rytierNový školský rok prináša so sebou nové možnosti a príležitosti pre prvákov, ktorí sa stávajú súčasťou našej školskej komunity. Jednou z týchto príležitostí je aj vstup do ŠKD, kde môžu objaviť nových priateľov a rozvíjať svoje záujmy. „Kráľovstvo ŠKD dnes svoje brány otvára a nových členov do svojho kruhu prijíma.“ Týmito slovami privítala v piatok, 22. septembra 2023, slávnostne nastúpených prvákov p. vychovávateľka M. Holpová alias kráľovná klubu. Uplynul takmer mesiac a naši prváci dostali možnosť ukázať, čo všetko sa počas tohto obdobia naučili. Po slávnostnom zložení „Sľubu klubára“ boli slávnostne pasovaní za členov ŠKD. Prváci zvládli svoj deň na „1“ a spomienkou na tento slávnostný deň bude pre nich Imatrikulačný list.
Veľa šťastných a úspešných dní, milí prváci!

• IM_0
  • IM_1