apr
16

Dvojka v Poľsku – vyhodnotenie súťaže

krakowFotografia je obrazovou pamiatkou, ktorá detailnejšie zachytáva krátke momenty zo života. O tú najkrajšiu z pamiatok trojdňovej exkurzie Osvienčim – Krakow – Vielička súťažili žiaci v dvoch autobusoch, preto máme dve prvé miesta, dve druhé a dve tretie miesta. Porotou boli udelené aj dve čestné uznanie za kreativitu. Hodnotil sa nápad a spracovanie. Teraz vám prinášame vyhodnotenie súťaže i s víťaznými fotografiami.


1.miesto - Laura Šuličová (9.B)
L. Šuličová - 9.B - 1.miesto

1.miesto - Sofia Jacková (9.D)
S. Jacková - 9.D - 1.miesto

2.miestoLaura Čandiková (8.C)
L. Čandiková - 8.C - 2.miesto

2.miestoTamara Kolesárová (8.A)
T. Kolesárová - 8.A - 2.miesto

3.miestoLívia Madarová (8.B)
L. Madarová - 8.B - 3.miesto


3.miestoSoňa Danková (9.C)
S. Danková -9.C - 3.miesto

Čestné uznanie za kreativitu - Barbora Jakubčinová (9.D)
B. Jakubčinová - 9.D - čestné uznanie

Čestné uznanie za kreativitu - Oliver Lehet (9.B)
O. Lehet - 9.B - čestné uznanie


Víťazom srdečne blahoželáme!