feb
10

Boli masky, veľký bál, bol to super karneval!

karnevalFašiangový čas prináša zábavu, radosť a veselosť. Detský karneval v tomto čase je milou tradíciou. Tak tomu bolo aj v našom ŠKD. Obdobie očakávania a prípravy masky vystriedal deň, na ktorý deti netrpezlivo čakali. V piatok, 10. februára, sa krásne vyzdobená telocvičňa premenila na miesto plné fantázie, kde sa spolu v dobrej nálade zabávali princezné s anjelikmi, čertíkmi, zvieratkami, kovbojmi, a inými rozprávkovými bytosťami. Úvod patril deťom z II. D a šikovným mažoretkám, ktoré nás veselou pesničkou a krátkym predtančením všetkých roztancovali. Celým karnevalom nás sprevádzal a o výber tanečnej hudby sa postaral náš hosť z dôb dávno minulých, praveký DJ Fred (p. vych. Martina Holpová). Deti sa veselo zabávali, šantili a tancovali. Ukázali aj niečo zo svojej šikovnosti v rôznych súťažiach. Nechýbala ani sladká odmena. Bolo to príjemné a zábavné popoludnie.
Ďakujeme všetkým, ktorí sa na príprave karnevalu podieľali. Už teraz sa tešíme na ďalší karneval.

 • KARNEVAL (1)
 • KARNEVAL (10)
 • KARNEVAL (11)
 • KARNEVAL (12)
 • KARNEVAL (13)
 • KARNEVAL (14)
 • KARNEVAL (15)
 • KARNEVAL (16)
 • KARNEVAL (17)
 • KARNEVAL (18)
 • KARNEVAL (19)
 • KARNEVAL (2)
 • KARNEVAL (20)
 • KARNEVAL (21)
 • KARNEVAL (22)
 • KARNEVAL (23)
 • KARNEVAL (25)
 • KARNEVAL (26)
 • KARNEVAL (27)
 • KARNEVAL (28)
 • KARNEVAL (3)
 • KARNEVAL (30)
 • KARNEVAL (31)
 • KARNEVAL (32)
 • KARNEVAL (4)
 • KARNEVAL (5)
 • KARNEVAL (6)
 • KARNEVAL (7)
 • KARNEVAL (8)
 • KARNEVAL (9)
 • K_0
 • K_1.A
 • K_1.B
 • K_1.C
 • K_1.D
 • K_2.A
 • K_2.B
 • K_2.C
 • K_2.D
 • K_3.A
 • K_3.C
 • K_3.D
 • K_4.A
 • K_4.B
 • K_4.C
 • Karneval(31)