feb
22

Slovenka roka

Silvia-MandulakovaHlasujme v Slovenke roka za Vranovčanku p. Silviu Manduľákovú!
Anketa Slovenka roka je prestížny projekt týždenníka Slovenka v spolupráci s RTVS. Jeho cieľom je zviditeľniť ženy podieľajúce sa na raste krajiny, uznávané odborníčky vo svojich profesiách, v oblasti umenia, zdravotníctva, vedy, športu, vzdelávania, charity a pomoci iným. V tomto jubilejnom 15. ročníku je nominovaná aj Vranovčanka v oblasti „Podpora mladých talentov“ – konateľka neziskovej organizácie EDUCTECH n.o. PaedDr. Silvia Manduľáková, PhD. – ktorá už niekoľko rokov morálne aj finančne podporuje prírodovedné a technické vzdelávanie mladých na našej škole.
Prosíme, aby ste vyjadrili našu vďačnosť a svojím hlasom podporili PaedDr. Silviu Manduľákovú v ankete Slovenka roka. Hlasovať môžete do 20. júna 2023 niekoľkými spôsobmi.
Ako na to?


1. web: https://www.slovenkaroka.sk/hlasovanie/ - kliknúť na číslo 13
2. prostredníctvom SMS na číslo 7400 – text SMS: SR 13
3. kupónmi z týždenníka Slovenka
Svojím hlasom budete zaradení do zlosovania o dovolenkový pobyt pre 2 osoby v Ománe od CK Hydrotour. Veríme, že charizmatickú a milú Vranovčanku, ktorá je vždy ochotná pomôcť podporíte svojím hlasom aj vy!