feb
25

Návšteva knižnice

hzk mini

Čítanie príbehov a rozprávok je pre deti veľmi dôležité, pretože podporuje detskú predstavivosť a tvorivosť. Knižnica je miesto, kde to vždy žije knihami. Návšteva knižnice má pre našich žiakov veľký význam, najmä keď je naviac obohatený o krásny zážitok.
Druháci so svojimi pani učiteľkami navštívili Hornozemplínsku knižnicu vo Vranove nad Topľou, kde im pani knihovníčky prečítali zaujímavé príbehy: O škaredom káčatku, o Snehuliakovi s horúcim srdcom a príbeh Planéta Zem sa usmieva. Zážitkovým čítaním sa mohli veľa dozvedieť o priateľských vzťahoch, o pomoci blížnym ale aj ako sa máme správať k našej planéte.

Pani knihovníčkam veľmi pekne ďakujeme za krásne zážitky, cenné rady, ktoré nám určite pomôžu. Tešíme sa na ďalšiu návštevu v našej knižnici a na ďalšie pútavé aj poučné príbehy.

  • 2.B
  • 2.C
  • 2
  • II.A
  • II.B
  • II.C
  • II.D