jan
24

Deň komplimentov

komplimentNiektorí vedeli, pre mnohých to bola novinka. O čom je reč? O tom, že aj komplimenty majú svoj deň v kalendári. V tomto roku pripadol 21.január na stredu. Tak sme krásne, príjemne a s úsmevom začali tento deň.
Už pri vstupe do budovy sme kolegov vítali milým slovom a obdarili malou sladkosťou. Úsmevy na ich tvárach boli badateľné a hovorili za všetko. I poďakovania, že hneď zrána spríjemňujeme pracovný deň.
V rozhlasovej relácií žiaci dostali základné informácie a dozvedeli sa, čo to ten kompliment vlastne je. Snažili sa splniť základnú myšlienku, ktorou je tento deň obdarovať komplimentom najmenej piatich ľudí a tým vyzdvihnúť to, čo na danej osobe obdivujeme.

Kompliment pre spolužiakov, kamarátov či učiteľov mohli napísať a nalepiť na panel, ktorý mali pripravený na chodbe pred jedálňou.
Čo dodať na záver? Možno konštatovanie, že komplimenty sa netreba báť rozdávať i prijímať. Lebo niekedy ani len netušíme ako slová, vyslovené úprimne, urobia niekomu deň krajším.

  • IMG_1928
  • IMG_1929
  • IMG_1931
  • IMG_1933
  • IMG_1935
  • IMG_1936
  • IMG_1937
  • IMG_1940
  • IMG_1942
  • IMG_1944