jún
03

Striebro pre Dvojku v okresnom kole v atletike žiakov

beh miniV dňoch 25. a 26. mája sa v atletickom areáli ZŠ Sídlisko II už tradične konalo okresné kolo v atletike dievčat a chlapcov. Obe naše družstvá sa popasovali so svojimi súpermi a v tvrdej konkurencii sa dievčatá umiestnili na výbornom 2. mieste. Chlapci podali vynikajúce výkony a aj keď v jednotlivých disciplínach získali medailové umiestnenie, napokon skončili ako družstvo na 4. mieste. Všetkým našim súťažiacim blahoželáme k výborným výkonom a želáme ešte veľa športových úspechov v budúcnosti.
Družstvo dievčat:
1. Sofia Michalčová IX. B
2. Laura Dvorčáková VII.A
3. Laura Čandiková VIII.C
4. Ela Fecenková VIII.B
5. Sarah Fejková VIII.B
6. Renáta Pačutová VIII.B
Družstvo chlapcov:
1. Jakub Adam IX.A
2. Jozef Bartko VIII.A
3. Jakub Bendas VIII.C
4. Samuel Miško IX.C
5. Samuel Musák VIII.C
6. Gabriel Šmatko VIII.B

  • IMG_0473
  • IMG_0484
  • IMG_0489