jún
07

MDD v ŠKD

dj miniMilé deti, dnes veľký sviatok máte, celý deň sa iba hráte, preto aj my dnes k Vášmu sviatku, prajeme vinšovačku krátku. Aby ste boli vždy usmiate, šťastné, zdravé strapaté, aby ste ešte ten mesiac vydržali a na vysvedčení samé jednotky mali. Týmito milými slovami privítala na slnkom zaliatom školskom dvore p. vychovávateľka Holpová deti z ŠKD, aby tak spoločne oslávili jeden z najkrajších sviatkov v roku - MDD. Celé odpoludnie sa nieslo v znamení súťaživosti a hlavne veľkého šťastia pri celoklubovej hre Ovocníčkovia. Víťazi získali cenu plnú vitamínov a prekvapením pre všetky deti boli nové hry a boxy na hračky. Niet krajšieho úsmevu na svete ako je úsmev detí, preto prajeme všetkým detičkám, aby mali šťastné a spokojné detstvo, aby boli milované a dostávali od svojich blízkych čo najviac pozornosti a lásky.

 • OV_1
 • OV_10
 • OV_11
 • OV_12
 • OV_13
 • OV_14
 • OV_15
 • OV_16
 • OV_17
 • OV_19
 • OV_2
 • OV_21
 • OV_23
 • OV_24
 • OV_25
 • OV_29
 • OV_3
 • OV_4
 • OV_5
 • OV_6
 • OV_7
 • OV_9