jún
16

Ak máš toho viac, PODEĽ SA!

vzvt miniAj tento rok vás pozývame zapojiť sa do ZBIERKY použitých, no stále zachovalých a funkčných školských pomôcok pre deti v núdzi, ktorá je jednou zo série dobročinných akcií na našej Dvojke.
Školská taška, plný peračník, nové prezuvky vedia spríjemniť návrat do školských lavíc. Do budúceho školského roka určite mnohí z vás premýšľate nad kúpou nových školských pomôcok. Niektoré použité, avšak ešte stále zachovalé školské tašky, funkčné perá, farbičky, nepoškodené obaly, vrecúška tak zostanú nepovšimnuté niekde v skrinke alebo zabudnuté v zásuvkách. Pre deti zo sociálne slabších pomerov nie je samozrejmé mať v peračníku sadu fixiek, niekoľko pier alebo ceruziek.
UROB DOBRÝ SKUTOK a DARUJ tieto zachovalé školské pomôcky deťom, ktorých rodičia si ich nemôžu dovoliť.
Daruj radosť a získaj dobrý pocit! Veď pomoc prináša tú najväčšiu radosť.Okrem pomoci iným, pomôžeš aj prírode a svojmu okoliu, pretože posunieš veci, ktoré by si po čase určite vyhodil.
Všetky dôležité informácie nájdete aj na plagátoch, banneroch, na našej grafike.
Šír túto výzvu aj medzi svojimi kamarátmi, známymi a rodinou.
ĎAKUJEME!

  • 1(2)