jún
20

FAREBNÝ TÝŽDEŇ

farebny tyzden miniAký by bol svet bez farieb? Smutný, jednotvárny, pochmúrny. V lete sa príroda oblieka do najkrajších a najpestrejších šiat. Nielen príroda! Druhý júnový týždeň sa v našom ŠKD niesol v znamení farieb. Vo "Farebnom týždni“ sme si každý deň obliekli tričká inej farby. V pondelok farba červená a témou dňa bola kresba na chodník, v utorok farba modrá a deti ukázali svoj talent, buď v speve, tanci alebo v hre na hudobnom nástroji. Streda sa niesla vo farbe žltej a deti ukázali svoje schopnosti v športových disciplínach, štvrtok bol biely deň a spoločne sme si zatancovali tanec, tzv. "Belgičák" a obľúbený lízankový tanec. Zelenej farbe sme venovali piatok a deti si prezreli nové EKO učebne na našej škole. Prežili sme týždeň plný farieb a zábavy.

 • FB_0
 • FB_21
 • FB_25
 • FB_26
 • FB_27
 • FB_27_1
 • FT_1
 • FT_10
 • FT_11
 • FT_12
 • FT_13
 • FT_14
 • FT_15
 • FT_16
 • FT_17
 • FT_18
 • FT_19
 • FT_2
 • FT_20
 • FT_28
 • FT_29
 • FT_3
 • FT_30
 • FT_4
 • FT_5
 • FT_6
 • FT_7
 • FT_8
 • FT_9