júl
01

Urobili sme radosť...

komplimentAj tento rok sme v našej škole zorganizovali dobrovoľnú zbierku použitých, no stále zachovalých a funkčných školských pomôcok pre deti v núdzi. Zbierka „Urob dobrý skutok a podeľ sa!“ prebiehala v dňoch od 19. do 23. júna. Jej cieľom bolo urobiť radosť deťom v Komunitnom centre v Soli, pre ktoré nie je samozrejmé mať v peračníku sadu fixiek, niekoľko pier alebo ceruziek. 
Množstvo vyzbieraných a odovzdaných pomôcok potvrdilo, že pomoc druhým nie je našim žiakom ľahostajná.

 


A koľko sa toho vyzbieralo?

 • 22 školských aktoviek
 • 13 peračníkov
 • 3 dosky na zošity
 • vyše 180 zošitov
 • okolo 150 ks obalov na zošity
 • 10 vreciek na prezuvky
 • 9 ks vodových/temperových farieb a veľa ďalších písacích, rysovacích a výtvarných potrieb.

Všetkým zo srdca ďakujeme!

 • 1
 • 10
 • 11
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9