okt

Imatrikulácia prvákov v ŠKD

rytierNástupom do školy sa začína nová etapa života prváka. Dňa 28.9.2022 sme v našom ŠKD pripravili veľkú udalosť – PASOVANIE PRVÁČIKOV do ŠKD. Deň plný prekvapení a očakávaní. V tento deň prišli naši prváčikovia do školy ako každý deň, no ich očká chvíľami žiarili zvedavosťou a nedočkavosťou. Po slávnostnom zložení „Sľubu klubára“, ozývajúcim sa v átriu školy, boli slávnostne pasovaní za členov ŠKD. Konečne sa prváci stali platnými členmi veľkej rodiny klubárov. Teraz všetkých čaká dlhá cesta, na ktorej želáme našim malým prvákom , aby sa všetky ich túžby a predstavy o škole splnili, aby sa v nej cítili dobre, aby okrem vedomostí zažili i kopec radosti z objavovania, ale i spokojnosti z dobre vykonanej práce. Všetkým prvákom želáme krásne zážitky zo školských lavíc!

• IMG_20220928_141755
  • IM_0