jún
17

Ak máš toho viac, podeľ sa!

ferdo miniAj tento rok vás pozývame zapojiť sa do zbierky použitých, no stále zachovalých a funkčných školských pomôcok pre deti v núdzi, ktorá sa uskutoční od 17. do 24. 6.
Do budúceho školského roka určite mnohí z vás premýšľate nad kúpou nových školských pomôcok. Niektoré použité, avšak ešte stále zachovalé školské tašky, funkčné perá, farbičky, nepoškodené obaly, vrecúška tak zostanú nepovšimnuté niekde v skrinke alebo zabudnuté v zásuvkách. Pre deti zo sociálne slabších pomerov nie je samozrejmé mať v peračníku sadu fixiek, niekoľko pier alebo ceruziek.
Urob dobrý skutok a daruj tieto zachovalé školské pomôcky deťom, ktorých rodičia si ich nemôžu dovoliť.
Okrem pomoci iným, pomôžeš aj prírode a svojmu okoliu, pretože posunieš veci, ktoré by si po čase určite vyhodil.
Ďakujeme!

Všetky informácie nájdete aj na plagátoch.

  • dobry skutok1(1)
  • dobry skutok2
  • dobry skutok3(1)