jún
19

Rozlúčkový večierok deviatakov

komplimentNaši deviataci sa so svojimi triednymi učiteľkami, učiteľmi a spolužiakmi rozlúčili parádnym galavečierkom. Slovo dalo slovo, nápady sa vrstvili a dopĺňali, a tak sme sa v piatok, 14. júna, v poobedňajších hodinách stretli vyobliekaní s dobrou náladou v školskej jedálni. Nechýbal príhovor triednych učiteliek, odovzdanie darčekov žiakom, spoločná pieseň, tanec s učiteľmi, pochutinky a fantastická zábava, o ktorú sa postarali naši deviataci dídžeji. Bolo nám nostalgicky, aj smutno, aj veselo, ale hlavne úžasne. Ďakujeme triednym učiteľkám Mgr. Z. Štefankovej, Mgr. K. Tichej, Mgr. D. Krajčovičovej a PaedDr. A. Opaľuchovej za výbornú organizáciu večierka, jeho hladký priebeh a vytvorenie krásnych spomienok pre našich skoro absolventov. Milí deviataci, budete nám chýbať!


  • 1000009474
  • IMG-20240616-WA0009
  • IMG_0319
  • IMG_0378
  • IMG_0381
  • IMG_0383
  • IX. A
  • IX. B
  • IX. C
  • IX. D