nov
07

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

uctakst miniBuďme tieto Vianoce tajnými anjelmi, ktorí potešia osamelých starkých v domovoch dôchodcov. Vráťme im spoločne do ich životov kúsok Vianoc.

Vianoce sú sviatkami pokoja, radosti, ale predovšetkým dňami, kedy sa stretávajú celé rodiny, aby prežili najkrajšie chvíle roka spolu, bok po boku. Niektorí z nás však také šťastie nemajú a okrem bežných dní ostávajú sami aj na Štedrý deň. Mnohým starkým už darčeky nikto nedáva. Mnohí sú opustení.
Vytvoril sa preto projekt s názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?. Ide o projekt, v rámci ktorého ľudia po celom Slovensku napĺňajú krabice od topánok darčekmi pre seniorov z domovov dôchodcov.
Do tejto krásnej akcie sa tohto roku opäť zapojíme aj my. A ty máš možnosť darovať lásku ukrytú v krabici. Tvoj darček môže byť pre niekoho jediným a najkrajším. Preto do krabičky od topánok zabalenej vo vianočnom papieri zabalíme okrem jednotlivých vecí aj obrovský kus svojho srdca.

Staň sa pre niekoho dobrým anjelom. Daruj krabicu plnú lásky a urob radosť neznámym opusteným deduškom a babičkám žijúcim v domovoch dôchodcov.

„Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“
                                                                                                      Matka Tereza

Ďakujeme!