nov
13

Turnaj v hre spoločenských hier

clovece miniHry sú neoddeliteľnou súčasťou života detí. Do kategórie hier, ktoré sú nezabudnuteľné a stmeľujú kolektívy, neodmysliteľne patria spoločenské hry rôzneho druhu a pre každú príležitosť. Ich úlohou je zabaviť hráčov a niečo ich aj naučiť. Spoločenské hry sú interaktívne a kombinujú v sebe stratégiu s náhodou. Dôvodom na príjemné stretnutie plné zábavy teda môže byť aj pekná spoločenská hra. V piatok, 10. novembra 2023, sa v ŠKD stretli finalisti turnaja v hre spoločenských hier. Prváci si zahrali Pexeso, druháci Človeče, nehnevaj sa, tretiaci spoznali novú hru Nahor a nadol a štvrtáci si vyskúšali svoju logiku a predstavivosť v hre Piškvorky.
Víťazi turnaja:
Pexeso: Samuel Hibler – I.E
Človeče, nehnevaj sa!: Júlia Demčová – II.C
Nahor a nadol : Paulína Dudová – III.C
Piškvorky: Ján Sabol – IV.A

 • SH_0
 • SH_1
 • SH_10
 • SH_11
 • SH_12
 • SH_3
 • SH_4
 • SH_5
 • SH_6
 • SH_7
 • SH_8
 • SH_9